sloty

Najlepsze rodzaje automatów online

Kasyna online to dzisiaj jedna z najczęściej wybieranych rozrywek w Internecie. Z kolei najbardziej rozchwytywanym rodzajem gier na prawdziwe pieniądze są automaty online. Swoją popularność sloty zawdzięczają prostej rozgrywce, bardzo wysokim jackpotom i wielu funkcjom bonusowym, które zwiększają szanse na główną wygraną.

W związku z powyższym dzisiaj spojrzymy na najlepsze rodzaje automatów online, które warto wypróbować w kasynie internetowym.

Tradycyjne owocówki

Owocówki to tradycyjne automaty do gry, które można również znaleźć w kasynach online. Rozgrywka jest bardzo prosta; po obstawieniu zakładu kręcimy bębnami i czekamy na wynik. Automat wypłaci nam pieniądze, jeśli uzyskamy określoną kombinację symboli, na przykład trzy wisienki.

W klasycznej maszynie do owoców wygramy 500 EUR, jeśli trafimy trzy pomarańcze, a 1000 EUR, jeśli trafimy trzy jabłka.

Średnie wygrane na automatach tradycyjnych wynoszą około 1000 EUR.

Automaty z ukrytymi nagrodami

Niektóre automaty online oferują ukryte nagrody. Przykładowo, otrzymujemy do wyboru 10 skrzyń ze skarbem. W większości z nich będą nagrody o różnej wysokości, a kilka będzie pustych lub kończących rundę bonusową. I powiedzmy, że wybraliśmy pierwszą skrzynię (100 EUR), drugą skrzynię (500 EUR) i trzecią skrzynię (pusta). W tym momencie kończy się runda bonusowa.

Po zakończeniu rundy automat ujawnia skarby z pozostałych skrzyń, żeby gracz mógł zobaczyć, gdzie były największe nagrody.

Średnie wygrane na automatach z ukrytymi nagrodami wynoszą około 3000 EUR.

Automaty z darmowymi spinami

Innym rodzajem rundy bonusowej są darmowe spiny. Oznacza to, że możemy kręcić bębnami i wygrywać nagrody pieniężne bez wydawania własnej gotówki. Ponadto, wygrane z każdego spinu zwykle są mnożone. Na przykład, otrzymujemy 16 darmowych spinów, a każdy z nich jest mnożony 3x.

Darmowe spiny dają świetną szansę na dużą wygraną. Jeśli dobrze wykorzystamy jeden z darmowych spinów, jest bardzo prawdopodobne, że czeka nas duża wypłata. Można też wstąpić na https://www.hazardowy.pl/polskie-kasyna-online/, żeby dowiedzieć się więcej przydatnych informacji o grze w kasynach online, które są legalne w Polsce.

Średnie wygrane na automatach z darmowymi spinami wynoszą około 10 000 EUR.

Automaty z jackpotem progresywnym

Progresywny jackpot to pula pieniędzy dzielona między wszystkie kasyna, które korzystają z tego samego oprogramowania. Nazywa się jackpotem progresywnym, ponieważ pula stale rośnie – do momentu, aż ktoś trafi jackpot.

Jednak warto zaznaczyć, że koszt takiej rozgrywki jest wysoki, ponieważ musimy obstawiać większe zakłady, a kasyno z reguły ma też większą przewagę na obrót. Aczkolwiek w przypadku graczy, którzy mają większy bankroll i celują w wysokie wygrane, takie automaty online będą idealne.

Średnie wygrane na automatach z jackpotem progresywnym wynoszą około 100 000 EUR.

Oczywiście dzisiejsze automaty online różnią się także pod wieloma innymi względami. Sloty w kasynie online oferują różnorodność pod względem tematycznym, wysokości RTP, wysokości zakładów, liczby linii wygrywających, liczby i rodzajów rund bonusowych itd. Dlatego warto się dobrze zastanowić, jaki automat nas interesuje, zanim rozpoczniemy grę na pieniądze.